bLeYa ClAn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bLeYa ClAn

CS 4LIVE!!!!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 KAKO VAM SE CINE GRUPE!!

Go down 
+3
MiCkeY MouSe
bokidarkness
pedja94
7 posters
AuthorMessage
pedja94
Admin
pedja94


Posts : 82
Join date : 2008-11-10
Location : Beograd

KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Empty
PostSubject: KAKO VAM SE CINE GRUPE!!   KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 1:44 pm

Ja mislim da su grupe relativno dobre,ako neko ima neku zamerku neka kaze slobodno!!!
Back to top Go down
https://bleyaclan.1forum.biz
bokidarkness




Posts : 19
Join date : 2008-11-18

KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Empty
PostSubject: Re: KAKO VAM SE CINE GRUPE!!   KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 2:08 pm

pa nisu lose
Back to top Go down
MiCkeY MouSe




Posts : 5
Join date : 2008-11-22

KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Empty
PostSubject: MiCkeY MouSe   KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 2:31 am

nemam primedbi Very Happy xD
Back to top Go down
ApRiL

ApRiL


Posts : 42
Join date : 2008-11-21
Location : Macedonia Baby

KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Empty
PostSubject: Re: KAKO VAM SE CINE GRUPE!!   KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 10:36 am

Nasa grupa je najteza... mnogo se fale one iz WH ali vidjecemo ....
Tu ili sa nekti mali nianse ili 16:0 Very Happy:D
Back to top Go down
bokidarkness




Posts : 19
Join date : 2008-11-18

KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Empty
PostSubject: Re: KAKO VAM SE CINE GRUPE!!   KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 10:38 am

i nasa je jaka grupa afro
Back to top Go down
<3 TK GAMING




Posts : 13
Join date : 2008-11-22
Age : 32
Location : jaja

KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Empty
PostSubject: Re: KAKO VAM SE CINE GRUPE!!   KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 10:04 am

neznam ni jednu ekipu tako da...GL & HF:D
Back to top Go down
seopzd |Negazirani Dabar




Posts : 12
Join date : 2008-11-28

KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Empty
PostSubject: Re: KAKO VAM SE CINE GRUPE!!   KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 1:14 am

pa ja mislim da prolazimo grupu opusteno....dobili smo jericho, video sam kakvi su bleya,a ako je bleya dobila ove DARK onda cemo i mi, samo da neko utuvi u glavu da nismo mi krivi sto nismo imali 5 igraca na serveru na vreme.......
Back to top Go down
bioshock




Posts : 35
Join date : 2008-11-21

KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Empty
PostSubject: Re: KAKO VAM SE CINE GRUPE!!   KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 2:35 am

Dabar vie ne ne dobivte. POBJEDA JE NASA i prekini pricati gluposti po cel forum
Back to top Go down
seopzd |Negazirani Dabar




Posts : 12
Join date : 2008-11-28

KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Empty
PostSubject: Re: KAKO VAM SE CINE GRUPE!!   KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 4:04 am

bioshock wrote:
Dabar vie ne ne dobivte. POBJEDA JE NASA i prekini pricati gluposti po cel forum
cek pa ne govoris ti ko je pobedio care, nego admini tako da nemoj da kenjas, pristali ste da igrate ,odigrali ste uz prozivanje i izgubili 16-14 i ne zelim da te cujem vise !
Back to top Go down
<3 TK GAMING




Posts : 13
Join date : 2008-11-22
Age : 32
Location : jaja

KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Empty
PostSubject: Re: KAKO VAM SE CINE GRUPE!!   KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 4:05 am

E PEDJA AJDE UPISI IM POBEDU !!! JEBALA IH ONA MUSLIMANI JEDNI RETARDIRANI...PA I SA TOM POBEDOM NETJETE PROCI JEBALA VAS POBEDA U QRAC!!! KLINCI MALI RETARDIRANI!!!!
MUSLIMANI RETARDIRANI!
Back to top Go down
ApRiL

ApRiL


Posts : 42
Join date : 2008-11-21
Location : Macedonia Baby

KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Empty
PostSubject: Re: KAKO VAM SE CINE GRUPE!!   KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 4:24 am

<3 seopzd wrote:
E PEDJA AJDE UPISI IM POBEDU !!! JEBALA IH ONA MUSLIMANI JEDNI RETARDIRANI...PA I SA TOM POBEDOM NETJETE PROCI JEBALA VAS POBEDA U QRAC!!! KLINCI MALI RETARDIRANI!!!!
MUSLIMANI RETARDIRANI!



SMIRI SE BRE BRATE ... U MAKEDONIJE RETKO IMA MUSLIMANE Wink SVE SU MAKEDONCE IZ JERISICA ...Very Happy
JA VI PREDLAZEM IGRAJTE CW ONAKO CISTO KO POBJEDI NA TAJ CW TAJ DA BIRA STA DA RADITE ...


dal 16:0 za jerisica ili da preigrate ovaj sumljivi match
Back to top Go down
<3 TK GAMING




Posts : 13
Join date : 2008-11-22
Age : 32
Location : jaja

KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Empty
PostSubject: Re: KAKO VAM SE CINE GRUPE!!   KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 7:18 am

ne neka...upisi njima bodebu...ako je toliko zele njima znaci puno nama nista...oni osim te "pobede"
netje vise nikog dobiti...a mi prolazimo i bez te pobede...a za i da je shiptar boli me qrac al netje mi se on tu proseravati!
Back to top Go down
ApRiL

ApRiL


Posts : 42
Join date : 2008-11-21
Location : Macedonia Baby

KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Empty
PostSubject: Re: KAKO VAM SE CINE GRUPE!!   KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 7:37 am

<3 seopzd wrote:
ne neka...upisi njima bodebu...ako je toliko zele njima znaci puno nama nista...oni osim te "pobede"
netje vise nikog dobiti...a mi prolazimo i bez te pobede...a za i da je shiptar boli me qrac al netje mi se on tu proseravati!

e ovako ja cu ti da kazem nesto i nemoj da kuracas vise zasto upadam u ovo

Jos jedan zbor za shiptar i neces da igras tu ok ?

Ti neznas ko je siptar mali ...

Mi necemo da poglednemo u oci sipare !!!

Kao sta vi woliteeeee kosovo

Tako da znas ... Jebi cs , nemoj da seres za verske i druge podelbe !!!
Back to top Go down
Sponsored content





KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Empty
PostSubject: Re: KAKO VAM SE CINE GRUPE!!   KAKO VAM SE CINE GRUPE!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
KAKO VAM SE CINE GRUPE!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» KAKO SE PRIJAVITI
» KAKO DOBITI ADMINA!!!
» Kako postati igrac bleya clana!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
bLeYa ClAn :: Kako vam se cine grupe??-
Jump to: